Domy w technologi z bala nietoczonego oraz w technologi szkieletowej z bala w ciężkim szkielecie to technologie, które dają duże możliwości kształtowania obiektu na etapie jego projektowania i póżniejszej rozbudowy. Nasza technologia budowy domów daje nam możliwość dostosowania się do każdego indywidualnego budżetu Inwestora. Ściany zewnętrzne można wykonać w technologi z bala nie toczonego o średnicy ok.35-55cm, w technologi szkieletowej w ciężkim szkielecie z bala widocznego o średnicy ok.50-100cm lub w technologi mieszanej (konstrukcja domu technologia szkieletowa z bala widocznego, a ściany zewnętrzne i wewnętrzne w technologi szkieletowej kanadyjskiej lub technologi tradycyjnej murowanej).

DOMY W TECHNOLOGI Z BALA NIETOCZONEGO

t1

DOMY W TECHNOLOGI SZKIELTOWEJ Z BALA OKRĄGŁEGO - CIĘŻKI SZKIELET (technologia zabudowania ścian do wyboru)

t2

DOMY W TECHNOLOGI SZKIELTOWEJ Z BALA KWADRATOWEGO - CIĘŻKI SZKIELET (technologia zabudowania ścian do wyboru)

t3

CZAS BUDOWY KONSTRUKCJI DOMU

Czas wykonania konstrukcji domu około 4-8 tygodni (zależny jest od wybranej technologi, wielkości oraz kształtu domu). Konstrukcję przygotowujemy na naszym placu montażowym (adres placu montażowego NOWY DWÓR 2 B, 42-286 KOSZĘCIN ), następnie demontujemy ją i przewozimy samochodami ciężarowymi, gdzie docelowo montowana jest na gotowym fundamencie. Montaż domu na gotowym fundamencie około 3-5 dni.

t4

ZABEZPIECZENIE KONSTRUKCJI DOMU PRZED KOROZJĄ BIOLOGICZNĄ

Konstrukcja dachu domu budowana jest tak aby chroniła zewnętrzne ściany przed zaciekaniem eliminując w ten sposób konieczność wielokrotnej impregnacji. Korowane drewno impregnowane jest bezbarwnymi i ekologicznymi środkami opartymi na solach boru. Posiadają one wymagane atesty Państwowego Zakładu Higieny, Certyfikaty zgodności oraz aprobaty techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.  Zabezpieczając drewno tymi metodami nie zostaje zakłócony naturalny proces wymiany powietrza oraz stosunek wilgotnościowy.

DOMY POD KLUCZ

Koszt gotowego domu pod klucz, przy każdym nowym projekcie jest inny i rośnie o 75%-150% w stosunku do stanu surowego otwartego. Cena domu zależna jest od rodzaju i jakości wybranych przez Inwestora materiałów oraz elementów wykończeniowych. Koszt prac wykończeniowych w domu w naszej technologi jest porównywalny do kosztu wykończeń domów w technologi tradycyjnej.

FaLang translation system by Faboba

Realizacje

BRENNBERG

brennberga

 

CIASNA

ciasna

 

GRODZISKO I

grodzisko i

 

GRODZISKO II

grodzisko ii

 

ILSEDE

ilsede

 

KOSZĘCIN I

koszecin i

 

KOSZĘCIN II

koszecin ii

KOWALE

kowale

MESZNO

meszno

RYCZÓW

ryczow

SADÓW

sadow

WIELKIE LEŻNO

wielkie lezno

Aktualności

BRENNBERG

Całoroczny dom z poddaszem użytkowym powierzchnia 202 m2 (balkon, lukarny, zadaszenie samochodowe). Technologia budowy (z bala nietoczonego, z bala w ciężkim  szkielecie oraz szkieletowa kanadyjska.

Więcej…

KOSZĘCIN II

Całoroczny dom z otwartą galerią do dachu oraz częściowym poddaszem użytkowym powierzchnia 260 m2 (dwa balkony, dwa bawole oczka z bala). Technologia budowy (z bala nietoczonego, z bala w ciężkim szkielecie oraz szkieletowa kanadyjska).

Więcej…

KOWALE

Całoroczny dom z poddaszem użytkowym powierzchnia 195 m2 (ganek, lukarny, balkon). Technologia budowy (z bala nietoczonego, z bala w ciężkim  szkielecie oraz szkieletowa kanadyjska.

Więcej…